aldi

borow

Najbogatsi Europejczycy wg Forbesa

Najbogatsi Europejczycy wg Forbesa

Czy wiesz kim jest Karl Albrecht? To najbogatszy Europejczyk! Kto jeszcze jest na liście najbogatszych?

Irlandia: jak studiować

Za studia płacimy tyle, ile inni mieszkańcy Unii Europejskiej, czyli prawie czterokrotnie mniej niż w roku ubiegłym. Być może też od przyszłego roku obejmie Polaków program "Free fee" zwalniający studentów studiów magisterskich z czesnego na uczelniach publicznych.

Czerwony zarabia więcej

pracował krótko. W lis- topadzie wyrzucono ich z budo- wy, bo polski majster pomylił nu- mery zaprawy i położyli złą. Le-szek zarabiał 12 marek na godzi- nę. Zarobił trzy i pół tysiąca. Pierwsze zakupy zrobił w najtań- szej niemieckiej sieci Aldi. Wód-kę, kawę i piwo dla siebie, dla mamy proszki do prania

Aldi

Aldi

Aldi to niemiecka sieć hard dyskontu. Aldi rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2008 roku, gdy jednocześnie otworzył osiem placówek.

Początkowo Aldi prowadził ekspansję w zachodniej części kraju. Udany start sprawił, że sieć szybko się powiększała i obecnie liczy już ponad 70 placówek. Nowe obiekty powstały także w innych częściach kraju - w tym m.in. w Radomiu, Łodzi, Katowicach, Bełchatowie, Piotrkowie Trybunalskim, Toruniu czy Bydgoszczy. Szybki rozwój sieci Aldi sprawia, że sieć powoli staje się ogólnokrajowa. Do tego profil sklepu powoli zaczyna się zmieniać. Z hard dyskontu, który dotychczas miał towary pod logo marki własnej, Aldi zmienia się w sklep z bogatszą ofertą.

ZOBACZ TAKŻE: