animator zabawy

sprawdź też:

animator

map

W tym roku sezon na pracę się nie kończy. Ile można zarobić?

W tym roku sezon na pracę się nie kończy. Ile można zarobić?

HoReCA, budownictwo czy przetwórstwo to tylko niektóre z branż, w których brakuje rąk do pracy. Gdzie jeszcze można znaleźć ciekawe oferty, na jakie stanowiska pracodawcy poszukują najczęściej i za jakie stawki?

Kto zarobi na zbliżających się świętach?

Okres przedświąteczny to najbardziej gorący okres handlowy w roku i doskonała okazja na dorobienie pieniędzy. Gdzie znaleźć oferty oraz na jakie stawki możemy liczyć?

Z wizytą u Kopernika

Bramki przy wejściu do Centrum Nauki Kopernik (CNK) otwierają się codziennie 2,5 tysiąca razy. W weekendy jeszcze częściej. Forsują je wycieczki szkolne, rodziny z dziećmi i turyści, dla których CNK stało się obowiązkowym punktem zwiedzania stolicy. Zobacz na własne oczy, jak pracuje się w jedynym takim miejscu w Polsce.

Sezonowa lista płac

biurze 7 zł /godz. - telefoniczne przyjmowanie zleceń od klientów firmy 8 zł/godz. - hostessa na promocji kawy w supermarkecie 10 zł/godz. - animatorzy zabaw z dziećmi w centrum rozrywki 800 zł/dwa tygodnie - hostessa do akcji promocyjnej (papierosy) nad morzem 1 tys. zł/miesiąc - telefoniczna obsługa