associate director oferty pracy

sprawdź też:

oferta

red.

Nowa edycja, nowe atrakcje, nowa oferta dla fundatorów

Nowa edycja, nowe atrakcje, nowa oferta dla fundatorów

Jeśli Twojej firmie zależy na pozytywnym wizerunku pracodawcy oraz chcesz pozyskać najlepszych studentów i absolwentów już dziś zainteresuj się konkursem ?Grasz o staż?. Właśnie rozpoczęły się przygotowania do jego 16. edycji.

Nowa edycja, nowe atrakcje, nowa oferta dla fundatorów w "Grasz o staż"!

Jeśli Twojej firmie zależy na pozytywnym wizerunku pracodawcy oraz chcesz pozyskać najlepszych studentów i absolwentów już dziś zainteresuj się konkursem "Grasz o staż". Właśnie rozpoczęły się przygotowania do jego 16. edycji.

Staż to dobra inwestycja

XVI edycja "Grasz o staż" rozpoczęta. Czekamy na zgłoszenia firm i organizacji, które chcą przyjąć na praktyki najlepszych studentów i absolwentów uczelni.

Business unit manager (BU manager) - kierownik oddziału

Szukasz pracy na stanowisku TU kierownika oddziału? Zobacz oferty pracy w naszym serwisie Jest to stanowisko spotykane najczęściej w sektorach branży medycznej (farmaceutycznej lub sprzętowej), finansowej (bankowość i ubezpieczenia), telekomunikacyjnej, także w strukturach firm handlowych

Płace menedżerów w Polsce wyrównują się

bogatym doświadczeniem otrzymuje jednocześnie kilka atrakcyjnych ofert pracy, rosną jego oczekiwania finansowe i automatycznie poziom wynagrodzeń na rynku pracy. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od sektora i obszaru prawa: pracownicy bankingu, rynku kapitałowego, energetyki mogą liczyć na wyższe