cechy zachowania pracownika w księgowości

sprawdź też:

pracownik

bsn

Gdzie chcą pracować studenci?

Gdzie chcą pracować studenci?

Ernst&Young, Google Polska, Grupa Skanska - to najlepsze firmy do pracy w opinii polskich studentów. Ale jednocześnie aż trzy czwarte z nich deklaruje, że nie chce pracować w korporacji. Głównym celem ich kariery jest stabilność zawodowa i rozwój umiejętności specjalistycznych - takie wnioski płyną z najnowszego badania firmy doradczej Universum - Idealni Pracodawcy 2013.

Zanim napiszesz list motywacyjny, sprawdź słowniczek z działu kadr!

W czym kryje się sukces tych, którzy wysyłają tylko kilka ofert i dostają pracę? W znajomościach? Czasami pewnie tak. Ale zazwyczaj pracę dostają ludzie, którzy nikogo w firmie nie znają. Są skuteczni, bo w liście motywacyjnym starają się odpowiedzieć na wszystkie oczekiwania opisane w ogłoszeniu. Poza tym aplikują tylko na te stanowiska, na które spełniają wymagania.

Praca w międzynarodowym zespole

Szwedzi świetnie mówią po angielsku i są punktualni. Anglicy nie potrafią odmówić wprost, a Włosi zawsze mają czas. Nawet jeżeli termin już minął. Jak się pracuje z osobami z innych krajów?

Wykształcenie kontra umiejętności i doświadczenie

zachodnia firma, która wymagała od kandydatów na to stanowisko ukończenia studiów wyższych. Monika uważa, że przesądziło jej doświadczenie i rozmowa kwalifikacyjna, podczas której wykazała się dobrymi umiejętnościami negocjatorskimi. Marketing Specjaliści twierdzą, że w sprzedaży bardzo liczą się cechy