kierowca z kat. b

.

List motywacyjny wzór - kierowca

List motywacyjny wzór - kierowca

"Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów osobowych i ok. dziesięcioletnie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych (do 12t) i autobusów. Przez cały ten okres posiadam czynne prawo jazdy - kat. B od 1980 roku, kat. C1 od 1989 roku, kat. D1 od 1994 roku, kat. C1+E od 1996 roku."

Zarobki pracowników szeregowych w 2010 roku

Mediana wynagrodzenia całkowitego brutto pracowników szeregowych wyniosła 2 318 PLN - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak. Jednocześnie, mediana wynagrodzeń specjalistów wyniosła 3 800 PLN, kierowników - 5 300 PLN. Wynagrodzenie typowego dyrektora przekraczało 10 000 PLN.

Za kółkiem, za granicą, za duże pieniądze

Kierowcy należą do grupy zawodów deficytowych - wynika z raportów dotyczących europejskich rynków pracy. Jednak nie oznacza to, że etaty czekają na każdego, kto potrafi prowadzić samochód dostawczy, ciężarowy lub autobus.

Ranking zawodów: kto ma największe szanse na pracę w Europie

wyższego i prawa jazdy kat. B. Z pewnością dobra organizacja pracy i umiejętność obsługiwania urządzeń biurowych pomogą w zdobyciu zatrudnienia. Niestety nic nie wskazuje na to, aby wkrótce pojawił się wysyp propozycji z zagranicy dla pracowników sekretariatu czy asystentów dyrekcji lub ds. administracji

Jak nie dać się oszukać nieuczciwym pośrednikom

, bo takie informacje objęte są zwykle tajemnicą i nikt nie chwali się nimi na łamach. Po drugie, aby zostać kierowcą w ambasadzie, nie wystarczy mieć prawa jazdy kat. B, wręcz przeciwnie - trzeba spełnić wiele dużo bardziej skomplikowanych wymagań. Agencje, które rzeczywiście poszukują tego rodzaju