menedżer regionu północnego

sprawdź też:

menager

Bartosz Sendrowicz

Dobry sprzedawca pilnie poszukiwany

Dobry sprzedawca pilnie poszukiwany

Praca handlowca jest trudna, a żeby ją wykonywać, potrzeba naprawdę grubej skóry. Ale - i pokazują to historie naszych bohaterów z branży FMCG - jest też ciekawą przygodą zawodową i daje wiele satysfakcji.

Płace w Wielkiej Brytanii w 2009 roku

Fala emigracji Polaków do Wielkiej Brytanii zdaje się dobiegać końca. W 2009 roku dały tam bowiem o sobie znać niekorzystne efekty światowego kryzysu finansowego w postaci dużego bezrobocia i rosnącej niechęci do imigrantów podejmujących pracę za stawki o wiele niższe niż są w stanie zaakceptować brytyjscy pracownicy. Jak zatem kształtowały się płace na wyspach Brytyjskich w 2009 roku?

Nowoczesne usługi dla biznesu polską marką eksportową

Polski sektor nowoczesnych usług dla biznesu utrzymuje silną tendencję wzrostową. W centrach usług z zagranicznym kapitałem pracuje już ponad 115 000 osób, a do końca bieżącego roku liczba ta powinna sięgnąć 120 000 zatrudnionych.

Wielka Brytania: jak znaleźć się i pracę

rejonach Wielkiej Brytanii, w okolicach Liverpoolu, Manchesteru, Birmingham oraz w hrabstwach Kent i Sussex. Wielkiego problemu ze znalezieniem zatrudnienia nie powinno być w Irlandii Północnej. Dobrym pomysłem może być Szkocja (choć to z mapy nie wynika). Ze względu na spadającą liczbę mieszkańców lokalny

Wynagrodzenia w gospodarce chińskiej

Wynagrodzenia w gospodarce chińskiej

ustalono na 270 CNY. Stanowiło to wartość 32,93 USD. W tym samym roku płace minimalne w Szanghaju wynosiły 690 CNY - 84,15 USD. Na szczególną uwagę zasługują Specjalne Strefy Ekonomiczne. Wynagrodzenia pracowników ustalane są według zasady: "niżej niż w Hongkongu, wyżej niż w wewnętrznych regionach