praca ratownik medyczny gdańsk

sprawdź też:

ratownik

Bartosz Sendrowicz, współpraca Agata Kinasiewicz

Po szarej stronie rynku

Po szarej stronie rynku

Bez umowy pracuje około miliona Polaków. Ale ponad połowa z nich nie narzeka na warunki pracy i płacy. Niektórzy mają wyższe wykształcenie i wysokie kwalifikacje, dlaczego więc utknęli po szarej stronie rynku pracy?

Być strażakiem, to jest to!

4 maja to święto patrona strażaków św. Floriana oraz samych strażaków. O tajnikach pracy w tym zawodzie, dramatycznych chwilach, złości i chwilach radości, opowiada gdynianin Paweł Wójcikiewicz - strażak z 15-letnim stażem.

Wychowawca kolonijny - praca dla ludzi o mocnych nerwach

Skoki z drzew do jeziora, pożyczenie obcego samochodu, romantyczna noc z koleżanką - to tylko kilka przykładów tego, co potrafi wymyślić nastolatek wymykający się z domu na upragnione wakacje. A co potrafi wymyślić cała zgraja nastolatków? Aż strach pomyśleć. Są jednak ludzie, którzy muszą opanować ten żywioł - to kolonijni wychowawcy.

Od 1200 zł do 2699 zł

telefonicznej Idea. Ma do dyspozycji służbowy samochód i komórkę. Dodatkowe ubezpieczenie. 2500 zł - lekarz po stażu, ale bez specjalizacji, w jednym ze szpitali klinicznych w Katowicach (na rękę 1500 zł), do tego ok. 1000 zł z pracy w prywatnej poradni. 2500 zł - ratownik w jednej z kopalń Rudzkiej Spółki