projektant opakowań

sprawdź też:

projektant

Z książki Pawła Hebdy i Jerzego Madejskiego "Zawód z pasją", wyd. "Park"

Projektant grafiki

Projektant grafiki

Lista tych co zatrudniają

Poniżej wykaz największych, prowadzonych obecnie rekrutacji. Obok nazwy każdej firmy piszemy, kogo szukają (jeśli takie dane były dostępne). Szczegółów, gdzie składać podania, jak przebiega przyjmowanie do pracy, należy szukać na stronach internetowych poszczególnych firm.

Art Director - dyrektor artystyczny

Art Director, dyrektor artystyczny, to osoba umiejąca pracować samodzielnie, ale zarazem potrafiąca realizować zadania w zespole oraz zarządzać grupą współpracowników. Zatrudnienie na tym stanowisku można znaleźć nie tylko w agencjach reklamowych i firmach poligraficznych, lecz również np. w dużych koncernach utrzymujących własne działy marketingowe. Coraz więcej ofert pracy udostępniają firmy internetowe, a zwłaszcza duże portale. W branży muzycznej spotyka się też podobne stanowiska, np. Art & Repertoire Director, czyli dyrektor artystyczny i repertuarowy, który odpowiedzialny jest za całą oprawę artystyczną i program danego przedsięwzięcia (np. koncertu, płyty, tournee)

Mapa myśli zamiast CV

Mapa myśli zamiast CV

przysłali CV, spełniała oczekiwania. Ale zapamiętany został tylko jeden. W ostatnim dniu rekrutacji przyszła nietypowa paczka. - Życiorys był formatu A0 z tekstem wyklejonym z opakowań naszych produktów Mars, Snickers, Pedigree i Uncle Ben's. Ten kandydat pokazał swoją kreatywność i nieszablonowość - mówi