szewc warszawa

sprawdź też:

szewc

Jakub Wątor

Harówka w e-sklepie

Harówka w e-sklepie

W polskim internecie działa kilkanaście tysięcy sklepów. Niektóre to giganci, inne to mrówki zarabiające po kilka tys. zł miesięcznie. Jak wygląda praca typowego sprzedawcy internetowego?

Pracownicy przyszłości: skoczek i bumerang

Czasy lojalnych pracowników to już przeszłość. Młody Polak zostaje w jednej firmie nie dłużej niż półtora roku. Ale coraz częściej po kilku latach do niej wraca.

Praca to moje sacrum

- Jestem spragniony pracy, bo wiem, że ona mnie uskrzydla - wyznaje Szymon Bojko, historyk sztuki, wykładowca. - Mam 92 lata. Gdy przyjechałem do Warszawy w 2001 roku, od razu zacząłem rozglądać się za pracą - wspomina.

Ziemia obiecana w Goworowie, czyli co mnie tu trzyma?

Na przystanku mówią, że za 10 lat Goworowo będzie osadą starych ludzi. Wszystko będzie wyglądało jak ta chałupa w rynku z napisem "Wędliny" i oknem zabitym dechami, bo nikt tu już ani wędlin, ani niczego innego nie sprzedaje. Poszerzą tylko drogę do Warszawy, żeby ostatni mieszkańcy mogli

Polska Lista Płac 2003 odcinek pierwszy: pensje od 0 do 1300 zł

dostała 31 zł podwyżki. 531 zł - studentka-stażystka w państwowej galerii sztuki we Wrocławiu. Pracuje ponad 40 godz. w tygodniu. 555 zł - na umowę-zlecenie, student dzienny II roku socjologii w sklepie z dżinsami w Warszawie. Pracuje trzy dni w tygodniu po 11 godz.. Ma zniżki na ubrania (30 proc.). 555